ІНФОРМАЦІЯ ПО МЕБЛЯМ

ІНФОРМАЦІЯ ПО МЕБЛЯМ.

Фабрика «Грандвуд» виробляє шпоновані меблі в тому ж стилі і з тих же матеріалів, що і міжкімнатні двері. Даний підхід фабрики до виробництва меблів дозволяє покупцеві створити максимально гармонійний інтер’єр будь-якого приміщення. Фабрика пропонує широкий асортимент меблів, виконаних в стилі «Мінімалізм», що ідеально поєднується з серією дверей «Модерн». Меблі в «мінімалізмі» є сьогодні найбільш затребуваними на ринку меблів з наступних причин:

  1. Сучасний дизайн, актуальність і стабільність якого сьогодні можна порівняти з «класикою» в минулому.
  2. Поєднання меблів в «мінімалізмі» з величезним вибором доступних, недорогих і різноманітних предметів інтер’єру.
  3. Відносно невисока вартість даних меблів. Комплексне замовлення меблів в «мінімалізмі» в усі приміщення квартири або будинку обійдеться значно дешевше, ніж в «класичному» стилі.
  4. Зручність даних меблів в плані місткості, прибирання, експлуатації.
  5. Меблі в «мінімалізмі» дозволяють використовувати простір приміщення з максимальною ефективністю.

На даному сайті в розділі меблі створені тематичні сторінки, які «відкриваються» додатковим натисненням курсора: «Кухні», «Передпокої», «Спальні», «Вітальні» і так далі. Кожна з таких сторінок досить інформативна і дозволяє познайомитися з асортиментом типових меблевих виробів і їх рівнем вартості. Велика частина меблевих виробів, представлених на сайті, може бути вироблена за індивідуальними розмірами замовника, що призведе до деякого подорожчання.
Тематичні меблеві сторінки прості і зручні у використанні. Наприклад, сторінка «Кухні» містить коротку інформацію про можливі види пропонованих кухонь з їх зображеннями. Якщо Вас зацікавила та чи інша кухня, Ви натискаєте кнопку «перейти до прорахунків» і потрапляєте на сторінку даної кухні. На цій сторінці є основний каталог типових кухонних модулів, що складається з 20-ти «іконок», які відкриваються дозволяє Вам самостійно сформувати конфігурацію і вартість потрібної Вам кухні. При натисканні на іконку із зображенням кухонного модуля, іконка «підсвічується» зеленим кольором і нижче цієї іконки відкривається каталог даного модуля. У відкритому каталозі представлені варіанти модуля за розмірами і комплектаціями. Вибираючи варіант комплектації натисканням курсора, Ви зможете побачити автоматичну зміну ціни. Обраний Вами варіант комплектації, при цьому, «підсвітиться» зеленим кольором і в інформативною осередку «комплектація», нижче, з’явиться опис комплектації по фурнітурі, ДСП і так далі. При натисканні на зображення будь-якого з варіантів модулів каталогу, дане зображення відкриється у великому форматі для перегляду. Під кожним варіантом модулів в маленьких іконах є ціни даних модулів в нижньому правому куті і «квадратик» лівіше слова «вибрати». Поставивши в «квадратик» галочку, Ви виберете даний модуль, і він відіб’ється в реєстрі обраних модулів. Вибираючи потрібні Вам модуля таким чином, Ви самостійно можете порахувати в першому наближенні вартість кухні, що Вас цікавить. Пропоновані фабрикою 20-ть типових кухонних модулів досить, щоб створити кухню будь-якої конфігурації. Як правило, щоб «вписати» кухню в наявні габарити, два модуля, верхній і нижній можуть бути нестандартних розмірів. Це не є проблемою, оскільки фабрика виробляє будь-які нестандартні модуля. Для більш предметного опрацювання конфігурації меблів, що Вас цікавлять і визначення їх вартості, Вам слід звернутися в салон, що продає меблі «Грандвуд» або до відділу замовлень меблів фабрики.

Фабрика пропонує не тільки меблі, а й меблеві фасади з шпонированного євробруса, ламінованого ДСП і фарбованого МДФ. Фасади можуть бути різних конфігурацій і мати різні покриття. На сторінці «Фасади» представлено асортимент фасадів «Грандвуд» і їх вартість. Вибравши натисканням колекцію фасадів, Ви одкриєте картку даної колекції, нижче іконки вибраного фасаду. У картці фасадів Ви зможете самостійно порахувати вартість фасадів будь-яких розмірів в автоматичному калькуляторі, розглянути будь-який фасад, збільшувати його зображення натисканням, вивчити його технічні характеристики.
Якщо у Вас виникнуть питання і Вам потрібна допомога, зверніться до відділу замовлень меблів фабрики.