ІНФОРМАЦІЯ ПО ДВЕРЯХ.

Фабрика «Грандвуд» виробляє п’ять серій міжкімнатних дверей: «Модерн», «Класік», «Техно», «Приховані» і «Нестандартні».
Товщина дверних полотен «Грандвуд» у всіх серіях становить 40 мм.
Стандартна висота дверних полотен «Грандвуд» становить 2000 і 2100 мм.
Стандартна ширина полотен: 600, 700, 800, 900 мм.
За погодженням з відділом замовлень фабрики можливе виготовлення дверей серії «Модерн» шириною 400 мм. Полотна шириною 400 мм можливі в моделях з горизонтальним розташування фільонок.
Можливе виготовлення нестандартних дверей. Інформація про нестандартні дверях викладена нижче в даному документі.

Конструкція дверних полотен серії «Модерн».

Дверні полотна «Грандвуд» серії «Модерн» – це комбінація соснового євробруса, листового МДФ і шпону, яка виключає можливість перекосів, розтріскувань, всихання, властивих дверям вироблених з цілісного масиву.

 1. Шпон використовується, як натуральний дуб, так і «файнлайн», штучно «витканий» з натуральної деревини, з додаванням спеціальних барвників і пластифікаторів.
 2. Обвязка дверних полотен виконана з євробруса, товщиною 33 мм, який запресований з двох сторін в 3-х мм МДФ, а зверху укритий шпоном. Товщина Стоєвих, як, і полотен 40 мм.
 3. Ширина застосовуваних Стоєвих 110 і 170 мм. Горизонтальні несучі елементи дверного полотна мають товщину 34 мм і різні варіанти ширини / висоти, в основному 110, 150 і 170 мм.
 4. Декоративні фільонки товщиною 11 мм виробляються з 10-ти мм МДФ, облицьованого з двох сторін шпоном.
 5. Декоративні «скошені» фільонки виробляються з комбінації євробруса і МДФ, облицьованого шпоном.
 6. Несучі фільонки товщиною 34 мм виробляються з комбінації євробруса, 6-ти мм МДФ і шпону товщиною 0,5 мм. Така конструкція «несучої» фільонки забезпечує міцність, легкість і надійність конструкції дверного полотна.
 7. Перевагою полотен «Модерн» є складання обв’язки полотен «на шип» з проклеюванням, що виключає наявність пробок на Стоєвих, які закривають стягнутий шуруп.
 8. Полотна збираються з готових забарвлених деталей, що виключає можливість недокрасов, патьоків і розтріскування швів по фарбі, а також слідів фарби на склі та ущільнюючих гумках.
 9. У моделях зі склом використовується ущільнювальна гумка для встановлення скла в дерев’яні або МДФ деталі, якщо товщина деталі від 16-ти мм. В МДФ фільонки товщиною 11 мм скло вставляється без ущільнювальної гумки, в паз шириною 4,3 мм і сідає на безбарвний силікон. Ширина ущільнювальної гумки 11 мм, глибина 7 мм. Дана гумка вставляється в паз розміром 11,4х7,2 мм, а скло вставляється в ущільнювальну гумку.
 10. У моделях колекції №6 «Ассанта» використовується «тріплексованне» скло, товщиною 8 мм, а саме два скла по 4 мм, які наклеєні на армуючої плівку. «Тріплексованне» скло є несучим. Скло вклеюється безпосередньо в дерев’яну деталь на спеціальний клей без використання гумових ущільнювачів. Глибина входження скла в деталь = 30 мм.
 11. Вузькі довгі деталі в дверних полотнах називаються «імпостами». Як правило, ширина імпоста 35 мм, товщина 28 мм. Імпост тришаровий, складається з дерев’яної рейки товщиною 21 мм і двох МДФ листів товщиною по 3 мм, всього 27 мм. Після поклейки шпону 0,5 мм з двох сторін отримуємо товщину 28 мм.

Частина дверей серії «Модерн», а саме 25 моделей представлені на сайті як «Нестандартні». Ця серія дверей може вироблятися за індивідуальними розмірами, з кроком зміни розмірів в 10 мм. Новаторством фабрики «Грандвуд» є незначне подорожчення даних дверей, всього на 7,5%, в порівнянні зі стандартними.

Майже всі дверні моделі фабрики «Грандвуд» можуть вироблятися в нестандартних розмірах, але з більш значущим коефіцієнтом подорожчення. Більш детальна інформація по цій тематиці викладена нижче, в розділі Замовлення нестандартних дверей «Грандвуд».

Конструкція дверних полотен серії «Класік»

Дверні полотна «Грандвуд» серії «Класик» представлені трьома колекціями: «Аванті», «Венді» і «Антарес».

Колекція «Аванті», з 1-го по 12-ю модель – це каркасні двері, що складаються з дерев’яного каркаса, шпонованих МДФ фільонок, дубового обклада і скла. Складові дверних полотен, а саме каркас, фільонки і обклад виробляються і фарбуються окремо, а потім збираються. Товщина полотен 40 мм.

 1. Каркас виготовляється з соснового євробруса і сотового наповнювача, листового МДФ товщиною 6 мм і натурального дубового шпону товщиною 0,5 мм. Дана конструкція «італійського» походження виключає можливість перекосів, розтріскувань, всихання, властивих дверям вироблених з цілісного масиву.
 2. Фільонки виробляються з МДФ товщиною 18 мм і натурального дубового шпону, товщиною 0,5 мм. У полотно встановлюються по дві суміщені тильною стороною фільонки. Загальна товщина фільонок полотна складає 37 мм. Відмінною особливістю даних фільонок є глибина їх фрезерування, в 14 мм на кожну сторону, а також дворівневий профіль фрезерування.
 3. Обклад полотен виробляється з цільного дубового масиву. Для полотен в шпоні «файнлайн» застосовують шпонований обклад.
 4. Скло в полотнах колекції «Аванті» встановлюються без ущільнювальної гумки на силіконові «прихватки», які закриваються обкладом. Можлива заміна стандартного скла «Сатин» на скло з піскоструминним малюнком. Малюнки можна вибрати на сайті, кнопка «Малюнки на склі» на основній сторінці «Класик».

Колекція «Венді», з 13-ї по 22-ю модель – це «погонажні» двері, які виробляються також і з тих же складових, що і полотна серії «Модерн». Їх відмінною особливістю є фігурейні фільонки з невеликим перепадом по фрезерованій частині в 7 мм. Комбінація обв’язки полотна в стилі «Модерн» і фільонок з невеликим перепадом по фрезерованій частини дає нам так звану «неокласику». Скло в полотнах колекції «Венді» встановлюється з ущільнювальною гумкою, також, як і в полотнах серії «Модерн». Товщина скла 4 мм.

Колекція «Антарес», з 23-ї по 35-ю модель – це «погонажні» двері, які виробляються з комбінації євробруса і листового МДФ. У дверей даної колекції є три яскравих відмінних особливості.

 • Вони виробляються без використання шпону.
 • Фарба наноситься безпосередньо на підготовлений МДФ.
 • Всі двері колекції «Антарес» – двері з чвертю.

Дані двері збираються з попередньо пофарбованих деталей, що забезпечує якість виробів. Для дверей колекції «Антарес» застосовується спеціальна фурнітура та спеціально розроблений тип погонажу. При установці дверних блоків в отвори, пропонується установка лиштви, розеток та цоколів на клей.

Конструкція дверних полотен серії «Техно»

Дверні полотна серії «Техно» складаються з двох колекцій, «Niki» і «Ricca». Двері серії «Техно» – це найдешевші з асортименту дверей, вироблених фабрикою «Грандвуд». У даній серії дверей скомпоновані недорогі технічні рішення і недорогі, але якісні матеріали. «Техно» полотна є щитовими дверима.

 1. Щитові полотна колекції «Niki» виготовлені з столярної плити, тобто комбінації євробруса, сотового наповнювача і 6-ти мм МДФ. Шпон у виробництві даних моделей не використовується. Вертикальні і горизонтальні смужки на полотнах – це фрезеровані борозенки шириною 6 і глибиною 1 мм. Характерним для даних моделей є покриття поліакриловими фарбами, які наносяться безпосередньо на МДФ за спеціальною технологією. Дверні полотна з усіх боків закриті МДФ-ом, в тому числі торцеві несучі рейки. Таке конструктивне рішення забезпечує рівномірність і надійність лакофарбового покриття.
 2. Щитові полотна колекції «Ricca» виробляються з столярної плити, тобто комбінації євробруса, сотового наповнювача, 6-ти мм МДФ і шпону. Вертикальні і горизонтальні смужки на полотні – це фрезеровані борозенки шириною 6 і глибиною 1 мм, які «розкривають» шпонове покриття. Фрезеровані борозенки мають коричневу кольорову основу (колір МДФ-а). Під фарбами і тонерами колір борозенок стає майже таким же, як і шпоноване покриття. Під безбарвними лаками і маслом фрезеровані борозенки виділяються за кольором на тлі шпону, що надає полотну свою оригінальність. Важливим є те, що виділені борозенками прямокутні ділянки полотна мають різне спрямування шпону. Дані моделі є прототипами одноймених моделей з серії «Модерн».

Конструкція дверних блоків «Прихованих»

«Приховані» дверні блоки – це новинка на українському ринку, продиктована віянням моди і прогресом в технології влаштування приміщень. Прихований дверний блок укомплектовується алюмінієвої коробкою, яка встановлюється в отвір у процесі зашивання стін гіпсокартоном. Дверне полотно товщиною 40 мм являє собою щитову конструкцію, вироблену з столярної плити, тобто комбінації євробруса і 6-ти мм МДФ, а також скла «Лакобель» і смуг шпонированного 3-х мм МДФ. По периметру дверне полотно обрамлено алюмінієвої кромкою товщиною 1,5 мм. У комплект дверної алюмінієвої коробки, прирізаної в розмір, входять дві приховані петлі Hafele Kombi-3 і магнітний замок Hafele. Петлі і замок врізані в дверну коробку на фабриці. Алюмінієва коробка з «чвертю» в 40 мм повинна встановлюватися в отвір на етапі монтажу гіпсокартону і «закриватися» захисними матеріалами від пилу і механічних впливів до закінчення ремонтних робіт. Для установки блоків прихованого монтажу пропонується залучати фахівців з досвідом установки таких дверних блоків, зважаючи на велику кількість нюансів в специфіці установки прихованих дверей. За неправильно встановлені дверні блоки або зіпсовані в процесі ремонту коробки фабрика відповідальності не несе. Дверні блоки виробляються як в стандартних розмірах, зазначених в картці дверей, так і в нестандартних розмірах.

Алюмінієва коробка для «Прихованих» дверей.

Для дверей серій «Модерн», «Класік», і «Техно» фабрика виробляє два типи погонажу: «Стандарт» і «Преміум».

Крім того, до даних серій дверей фабрика пропонує алюмінієву коробку прихованого монтажу з типовою чвертю в 40 мм

«Стандарт» – це простий тип погонажу, коробка і відповідна лиштва, яка кріпиться до коробки на приховану шпонку або гвоздики без капелюшка. Можливо також використання рідких цвяхів, що особливо актуально для фарбованого погонажу, що має підвищену колкость. При установці верхнього горизонтального наличника під прямим кутом до вертикального рекомендується застосовувати спеціальний тип лиштви товщиною 8 мм, шириною 70 і 107 мм! Спеціальна горизонтальна лиштва на 3 мм тонше вертикальної лиштви, що дає можливість приховати торець верхнього горизонтального налічника. Налічник шириною 107 мм передбачений для установки в вигляді «верхньої» перемички дверного блоку, в разі, якщо необхідно закрити занадто високий пройом. Розширювач коробки кріпиться в чверть, до коробки на звичайні або рідкі цвяхи.

Коробка «Стандарт» виготовлена ​​з клеєної соснової деревини облицьованої шпоном. У коробці передбачений паз під добір коробки з одного боку і паз під приховану шпонку лиштви, з іншого боку. Лиштва «Стандарт» виготовлений з МДФ-10 облицьованого шпоном. У лиштви так само передбачений паз під приховану шпонку. Прихована шпонка лиштви – це смуга з 2,5 мм МДФ, шириною 10 мм. Дану ніжку слід нарізати з пакувальної планки, що захищає торець дверей. Даних ніжок встановлюється на стоевой коробки 5-7 штук, на верхній горизонтальній перемичці коробки 3-4 штуки, до закріплення коробки в проріз. Ніжки до коробки прибиваються або степлером, або гвоздиками довжиною до 25 мм. Передбачене кріплення лиштви «на приховану шпонку» дає можливість кріплення лиштви на абсолютно однаковій відстані від краю коробки. Добір коробки «Стандарт» виготовлений з МДФ-10 облицьованого шпоном, з одного боку. Для закриття глибоких пройомів, в яких товщина стіни більше 76 мм передбачені стандартні розширювачі коробки або добори шириною 100, 150 і 200 мм.

Можливе замовлення нестандартного розширювача коробки шириною від 210 до 630 мм, крок ширини замовного добору – 10 мм.
Не слід використовувати погонаж «Стандарт» для білої фарби і інших однотонних фарб, так як фарби дуже тендітні і в місцях цвяхових проколів можуть виникнути видимі сколи та тріщини.

Розріз дверного блоку з погонажем «Стандарт»

Розріз дверного блоку з погонажем «Преміум»

Погонаж «Преміум» – це «Г-подібний» тип погонажу, в якому лиштва вставляється своїм «г-образним» крилом в паз, наявний в коробці. Установка погонажу Преміум досить проста, але вимагає підрізання лиштви під 45 градусів. Існує два види лиштви «Преміум»: з довжиною ніжки 20 мм і довжиною ніжки 50 мм. Лиштва «Преміум» виготовлена з шпонированного МДФ. Коробка «Преміум» виготовлена ​​з тришарового «сендвіча» МДФ + деревина + МДФ, оповитого шпоном. Добори коробки «Преміум-1» виготовлені з шпонированного МДФ і вставляються в паз коробки. Для закриття глибоких пройомів передбачені стандартні расширювачі коробки або добори «Преміум» корисною шириною 100 і 150 мм. Існують два типи розширювача коробки «Преміум-1» і «Преміум-2», що відрізняються по конфігурації. Як правило, погонаж «Преміум» укомплектовується добором «Преміум-1». Даний добір простіше в підрізанні і установці, крім того, він дешевше добору «Преміум-2». Добір «Преміум-2» досить складний в підрізці і установці, але незаміний при «зашивані» глибоких пройомів, особливо у випадках, коли дверне полотно не встановлюється.

Можливе замовлення нестандартного розширювача коробки шириною до 600 мм, крок ширини замовного добору – 10 мм.

Застосування алюмінієвої коробки прихованого монтажу для полотен серій «Модерн», «Класік» та «Техно».

Дверні полотна серій «Модерн», «Класік» та «Техно» можуть укомплектовуватись алюмінієвою коробкою прихованого монтажу. Дані алюмінієві коробки зі стандартною «чвертю» в 40 мм комплектуються тільки прихованими петлями Hafele Kombi-3 і магнітним замком Hafele. Підрізка коробки в розмір, а також фрезерування під петлі і замок здійснюється тільки на фабриці і входить у вартість коробки.

Алюмінієва коробка повинна встановлюватися в отвір на етапі монтажу гіпсокартону і «закриватися» захисними матеріалами від пилу і механічних впливів до закінчення ремонтних робіт. Для установки блоків прихованого монтажу рекомендується залучати фахівців з досвідом установки таких дверних блоків, зважаючи на велику кількість нюансів в специфіці установки дверей прихованого монтажу. За невірно встановлені дверні блоки або зіпсовані в процесі ремонту коробки фабрика відповідальності не несе. Дверні блоки виробляються як в стандартних розмірах, зазначених в картці дверей, так і в нестандартних розмірах.

Спеціальний погонаж для дверей колекції «Антарес» з серії «Класік»

Двері колекції «Антарес» можуть укомплектовуватися лише даним видом погонажу, зважаючи на специфіку конструкції полотен колекції «Антарес». Коробка «Антарес» або «КБА» характерна тим, що внутрішня частина коробки зроблена з соснового масиву, а зовнішня її частина закрита МДФ-ом. Лиштва «Антарес» або «НЛА» виконана з МДФ-а, як і інші види погонажу, а саме, добори, розетки, цоколя і капітелі. Кріплення лиштв, розеток та цоколів фабрика рекомендує проводити на клей.

Установчі параметри стандартних дверей «Грандвуд» з урахуванням комплектації дверного блоку погонажем
«Стандарт», «Преміум» і «Антарес» в разі, коли поріг не встановлюється.

Розмір полотна в мм

Розмір блока в мм

Розмір пройома в мм

600 х 2000

667 х 2043

690 х 2060

Для полотен висотою 2000 мм

700 х 2000

767 х 2043

790 х 2060

800 х 2000

867 х 2043

890 х 2060

900 х 2000

967 х 2043

990 х 2060

600 х 2100

667 х 2143

690 х 2160

Для полотен висотою 2100 мм

700 х 2100

767 х 2143

790 х 2160

800 х 2100

867 х 2143

890 х 2160

900 х 2100

967 х 2143

990 х 2160

Установчі параметри дверних блоків з алюмінієвими коробками прихованого монтажу в разі,
коли поріг не встановлюється.

Розмір полотна в мм

Внутрішній розмір

коробки в мм

Зовнішній розмір

коробки в мм

Розмір пройома в мм

для установки коробки

600 х 2000

607 х 2013

667 х 2043

690 х 2060

700 х 2000

707 х 2013

767 х 2043

790 х 2060

800 х 2000

807 х 2013

867 х 2043

890 х 2060

900 х 2000

907 х 2013

967 х 2043

990 х 2060

600 х 2100

607 х 2113

667 х 2143

690 х 2160

700 х 2100

707 х 2113

767 х 2143

790 х 2160

800 х 2100

807 х 2113

867 х 2143

890 х 2160

900 х 2100

907 х 2113

967 х 2143

990 х 2160

Дані установчі параметри розраховані на установку прихованої алюмінієвої коробки з 40-ї чвертю і технологічним зазором між зовнішнім розміром коробки і внутрішнім розміром пройома в 10 мм.

Установка дверних блоків «Грандвуд»

При установці дверей «Грандвуд» в отвори слід знати і дотримуватися правил установки, якщо Вас цікавить результат! Розпаковуючи заводську упаковку полотна, слід ретельно протерти його паперовою або х/б серветкою, знявши зайвий захисний віск і натерти полотно до блиску, і лише потім готувати полотно до установки! Остерігайтеся потрапляння воску на скло, особливо на сатинову сторону, оскільки віск надзвичайно важко змивається з сатину. Ні в якому разі не можна застосовувати хімічно активні речовини і розчинники для догляду за лакованою поверхнею дверей «Грандвуд»! Слід застосовувати тільки поліролі для меблів з вмістом воску, оскільки дані засоби прекрасно сумісні з заводським восковим покриттям.

До здійснення будь-якого фрезерування або підрізання всі деталі дверного блоку слід прийняти за якістю та відповідністю розмірів. Обміну підлягають тільки деталі дверного блоку в первозданному вигляді! Фрезерування дверей під петлі і замок повинно проводитися тільки гострим інструментом. Перед фрезеруванням слід закрити місце фрезерування малярським скотчем, щоб уникнути сколів. Це особливо актуально для видів шпону «Слонова кістка», «Білий» «Білий мат» і «Шоколад», «Гріджіо», «Сіела», «Біанко» оскільки в цих видах покриттів застосовуються білила дуже колючі при підрізанні!

Врізку і установку полотна повинні здійснювати акуратні і професійні майстри з глибоким знанням і розумінням завдання і чистими руками. Рекомендується заводська врізка фурнітури, яка б знизила ризик рекламацій по установці, особливо у випадках відсутності перевірених майстрів.

Скління, що застосовується до дверних полотен «Грандвуд»

 1. У переважній більшості моделей «Грандвуд» за замовчуванням встановлюється скло односторонній «Сатін», товщиною 4 мм. Установку «Сатіна» не потрібно вказувати в замовленні. Якщо необхідно замість стандартного «Сатіна» встановити будь-яке інше скло, то це потрібно неодмінно вказати (написати) в бланку замовлення.
 2. Увага! Скло Сатін і Лакобель мають одну глянсову, а іншу матову сторону! Якщо в одному приміщенні встановлюються дві і більше дверей, одна з яких встановлена ​​глянсовою стороною, а інша матовою стороною. Більш того, значна частина моделей «Грандвуд” не «дзеркальні», тобто їх не можна перевернути при установці глянсовою стороною в потрібну сторону. Отже, розміщуючи замовлення на фабриці, слід точно вказати, яка сторона має бути глянсовою по кожному полотну. На сайті всі двері зображені глянсовою стороною скла на лицьову сторону дверей. У прайсі двері «Грандвуд» в крайніх правих колонках вказані всі можливі варіанти зі скління стосовно кожної моделі.
 3. Можлива заміна «Сатіна» на тоноване скло «Лакобель», товщиною 4 мм. Увага! Одна сторона скла «Лакобель» глянсова, а інша покрита спеціальною заводський фарбою для скла. Можливо стирання фарби при механічних впливах на покриття.
 4. Варіанти скла 4-х мм товщини з малюнком особливо актуальні для серії «Класик». Дивитися на сайті розділ двері міжкімнатні «Класик», натиснути кнопку «скло».
 5. Можлива заміна звичайного «Сатіна» на двосторонній «Сатін» або на «Бронзовий сатін». Увага! Двосторонній «Сатін» – це з одного боку хімічно вироблене сатиноване покриття скла, а з іншого боку піскоструминне покриття. Ці покриття схожі, але все ж відрізняються один від одного. Різницю в покриттях є і професіонал її побачить.
 6. У всіх моделях колекції №6, «Ассанта» із серії «Модерн», за замовчуванням, встановлюється скло триплекс, товщиною 8 мм, а саме два глянцевих 4-мм скла приклеєних до матовою армуючої плівки. У даних моделях можлива заміна матового триплексу на тріплексірованний «Лакобель».
 7. У моделі №4, «Marta» за замовчуванням встановлюються два матових безбарвних 4-мм скла. Заміна матових стекол на Лакобель або два прозорих скла безкоштовна. Додатковою опцією є нанесення малюнка на внутрішню частину одного з двох прозорих скла.
 8. У моделі №64 «Lira» замість 4-х мм скла «Сатин» може бути встановлено тріплексірованное двостороннє дзеркало товщиною 8 мм. Дана заміна скла на дзеркало є опцією і веде до подорожчання полотна. Розрахунок подорожчання полотна виробляється в індивідуальному режимі. З цим питанням слід звертатися до відділу продажу дверей.
 9. Опція заміни скла передбачена на сайті grandwood.com.ua в картці товару, яка виникає при натисканні на зображення дверей.

Фабрична врізка фурнітури

Можливе замовлення фабричної врізки фурнітури в форматі додаткової опції.

Фабрика пропонує кілька варіантів врізки фурнітури і настійно рекомендує користуватися даною послугою. Вартість послуг фабрики по врізці фурнітури є в кожній картці дверей і відображається при натисканні кнопки в правому нижньому кутку картки «Фабрична врізка фурнітури». Щоб уникнути непорозумінь, в бланку замовлення дверей слід детально вказати всі нюанси, пов’язані з врізкою фурнітури. До бланка слід додавати план-схему установки дверей з докладними поясненнями.

Молдінги, які застасовуються до дверних полотен «Грандвуд»

 1. За «замовчуванням» в дверних полотнах серії «Модерн» встановлюється «Сріблястий» молдінг. Установку «Сріблястого» молдінга не потрібно вказувати в замовленні. Якщо необхідно замість стандартного «Сріблястого» молдінга встановити молдінг іншого кольору, то це потрібно неодмінно вказати (написати) в бланку замовлення, в осередку опису полотна, наприклад, «Дорадо 800, Венге, молдінг №5, Пастельний».
 2. У більшості моделей серії «Модерн» застосовується пофарбований молдінг з МДФ. У моделях колекції «Атлас», застосовується алюмінієвий сріблястий молдінг шириною 8 мм.
 3. Опція заміни молдінга передбачена на сайті grandwood.com.ua в картці товару, яка виникає при натисканні на зображення дверей.

Покриття дверних полотен міжкімнатних дверей «Грандвуд»

Колір виробів «Грандвуд» визначає колір і структура шпон, а також фарби, якими вкрито елементи полотен. Товщина застосованого шпону 0,5 мм. Використовані лакофарбові покриття наносяться в декілька шарів. Дверні полотна «Грандвуд» збираються з уже лакованих деталей, що визначає високий рівень якості.

Застосовуються такі варіанти лакофарбових покриттів:

 1. Поліакрилові грунти і лаки «Fondipol-215» і «Lakapol-345», а також затверджувач «NR-21», виробництва Іспанської компанії «Barpimo». Дані лаки сертифіковані на території України і мають найвищу стійкістю до дії ультрафіолетових променів. За стійкістю до ультрафіолету поліакрилові лаки багаторазово перевищують поліуретанові. Зазначені лаки застосовуються в викрасах фабрики: Дуб натуральний, Сивий дуб, Бренді, Голд, Браун, Горіх, Сірий, Венге, Венге класичний, Темний дуб, Біління, Чорний абрикос, Світлий дуб.
 2. Викрас «Вибілений дуб» – це натуральний шпон дуба, вкритий натуральним прозоро-золотим маслом для паркету ТВ 6048 Transparent Gold на основі тунгового масла, виробництва американської компанії “Американ Вуд Оіл” з додаванням білого пігменту. Даний продукт сертифікований на території України.
 3. Викрас «Шоколад», «Слонова кістка», «Сивий дуб» «Білий», «Білий мат», «Латте», «Біанко», «Гріджіо» і «Сіела» – це комбінація барви італійської ТМ «IRCO COATINGS» і вищевказаних лаків «Barpimo». Продукція ТМ «IRCO COATINGS» сертифікована на території України.
Назва викрасу/кольору Що є викрас/колір
1. «Дуб натуральний» натуральний дубовий шпон під безбарвним поліакриловим лаком
2. «Вибілений дуб» натуральний дубовий шпон під натуральним тонованим тунговим маслом
3. «Шоколад» натуральний дубовий шпон під фарбою
4. «Слонова кістка» натуральний дубовий шпон під фарбою
5. «Сивий дуб» натуральний дубовий шпон під тонером і поліакриловим лаком
6. «Бренді» натуральний дубовий шпон під тонером і поліакриловим лаком
7. «Голд» натуральний дубовий шпон під тонером і поліакриловим лаком
8. «Браун» натуральний дубовий шпон під тонером і поліакриловим лаком
9. «Горіх» модифікований шпон під безбарвним поліакриловим лаком
10. «Сірий» модифікований шпон під безбарвним поліакриловим лаком
11. «Венге» модифікований шпон під безбарвним поліакриловим лаком
12. «Білий» натуральний дубовий шпон під фарбою
13. «Білий мат» натуральний дубовий шпон під фарбою
14. «Венге класичний» модифікований шпон під безбарвним поліакриловим лаком
15. «Темний дуб» модифікований шпон під безбарвним поліакриловим лаком
16. «Біління» модифікований шпон під безбарвним поліакриловим лаком
17. «Чорний абрикос» модифікований шпон під безбарвним поліакриловим лаком
18. «Світлий дуб» модифікований шпон під безбарвним поліакриловим лаком
19. «Лате» натуральний дубовий шпон під тонером і поліакриловим лаком
20. «Біанко» натуральний дубовий шпон під тонером і поліакриловим лаком
21. «Гріджіо» натуральний дубовий шпон під тонером і поліакриловим лаком
22. «Сіела» натуральний дубовий шпон під тонером і поліакриловим лаком

Важливо!

 1. Застосовуваний фабрикою «Грандвуд» поліакриловий лак на відміну від поліуретанового лаку, максимально стійкий до впливу ультрафіолетових променів. Проте, слід інформувати покупців про необхідність захищати лакофарбове покриття від прямого впливу сонячних променів.
 2. Лакофарбове покриття дверних полотен захищено додатковим восковим покриттям. При розтині заводської упаковки дверей, до початку будь-яких робіт по установці дверей в отвори, їх слід протерти сухою х/б серветкою до блиску і відсутності «зайвого» воску. Дане воскове покриття має досить тривалий термін служби. При попаданні воску на скло, його слід акуратно змити розчинником, так, щоб розчинник не потрапив на лакофарбове покриття.
 3. Якщо вироби «Грандвуд» замовлялися декількома окремими партіями, фабрика не гарантує абсолютно точний збіг тона лакофарбового покриття деталей виробів в кольорах: 2-8, 12, 13, 19-22, оскільки дані покриття наносяться на натуральний дубовий шпон, який має непостійну структуру. Кожне окремо взяте замовлення в даних кольорах виготовляється окремо.
 4. Лакофарбові покриття № 2, 4-8 дуже привабливі з одного боку і дуже неординарні з іншого. Дані покриття не можуть мати постійного «рівного» кольору, з огляду на те, що дані лакофарбові покриття частково вкривають натуральний дубовий шпон, який має непостійну структуру. У даній технології фарбування допускаються відхилення по відтінку кольору в деталях дверних блоків. Фабрика категорично рекомендує приймати замовлення на дані покриття тільки при наявності встановленого на виставці дверного блоку в даних покриттях.
 5. Існує специфіка лакофарбового покриття №17, «Чорний абрикос». Даний шпон має яскраво виражену рельєфну структуру, в якій є нормою імітація «білих» тріщин і вкраплень, а також «вибоїн», характерних для тангенціальних шпонів.

Замовлення нестандартних дверей «Грандвуд»

 1. Фабрика виробляє 25 моделей дверей серії «Модерн» за індивідуальними розмірами. Дані моделі представлені на сайті в розділі «Двері міжкімнатні», вкладка «Нестандартні». Вартість замовних дверей підраховується в автоматичному калькуляторі в картці дверей. Для відкриття картки слід зайти в «Нестандартні» двері і натиснути на зображення дверей, що Вас цікавлять. Крок нестандарта 10 мм. Подорожчення даних нестандартних 25 моделей дверей по відношенню до стандартних становить близько 7,5% за 1 м2.
 2. Двері «Грандвуд» всіх серій і колекцій, крім колекції «Флора» з серії «Модерн», можуть вироблюватися в нестандартних розмірах. Уточнити специфіку конфігурації і вартість виробництва певної моделі «в нестандарті» необхідно в відділі продажу дверей.
 3. Крок «нестандарта» 10 мм. Діапазон ширини: від 600 до 950 мм. Мінімальна висота полотна – 1900 мм. Максимальна висота – 2300 мм.
 4. Вартість нестандартного погонажу автоматично рахується в картці будь-яких дверей, кнопка-вкладка праворуч «Розрахунок вартості зашивання отвору і нестандартного погонажу». Для підрахунку вартості нестандартного погонажу слід вибрати погонаж, що цікавить Вас, і задати необхідну Вам висоту отвору.

Замовлення нестандартних блоків с фрамугою «Грандвуд»

Вартість нестандартного блока с фрамугою формується з:

 1. вартості полотен;
 2. вартості фрамуги;
 3. вартості коробки;
 4. вартості 4. лиштви;
 5. вартості добора, 5. якщо він потрібен;
 6. вартості 6. фурнітури.

Розрахунок вартості фрамуги:

За основу береться вартість 1м2 600-го дверного полотна обраної моделі. Площа фрамуги множиться на вартість 1м2 600-го полотна обраної моделі, а за тим на коефіцієнт 1,5. Найпростіша і недорога фрамуга – скляна, відповідає дверному полотну №58 «Ліра». Дана фрамуга поєднується практично з будь-яким основним дверним полотном. Якщо основне полотно – «Смеральдо» і є необхідність розробити фрамугу в стилі «Смеральдо», то за основу розрахунку вартості фрамуги слід брати 600-е полотно «Смеральдо». Фрамуга «Смеральдо» буде коштувати дорожче фрамуги «Ліра». На зображеннях, розміщених вище Ви можете побачити варіанти поєднання основних полотен дверного блоку і різних типів фрамуг.
Вартість коробки, лиштви та доборів вказана в прайсі «Грандвуд» або на сайті в картці будь-яких дверей, кнопка-вкладка праворуч «Розрахунок вартості зашивання отвору і нестандартного погонажу».

Розсувні двері «Грандвуд»

Фабрика «Грандвуд» виготовляє розсувні двері і складні двері з євробруса за розмірами замовника.

Полотна розсувних і складних дверей виробляються в розмірному діапазоні:

висота 1900 – 2400 мм;
ширина 600 – 950 мм;
крок зміни висоти і ширини – 10 мм.

Асортимент розсувних «Р» дверей представлений в 17-ти моделях «Грандвуд», що є прототипом однойменних міжкімнатних дверей. Розсувні двері «Грандвуд» чудово гармонують з однойменними міжкімнатними дверима в інтер’єрі.

розсувні двері «Р-1»

розсувні двері «Р-2»

Розсувні двері «Грандвуд» представлені на сайті grandwood.com.ua в розділі двері «Розсувні». При натисканні на необхідний Вам тип розсунення, «Р-1», «Р-2» і так далі, відкриється картка товару, в якій Ви зможете вибрати цікаву для Вас комплектацію розсувної системи. При заповненні Вами таблиці комплектації, система автоматичного підрахунку сама прорахує роздрібну вартість розсувної системи.

Складні двері «Грандвуд»

У складних системах можуть застосовуватися полотна серій «Модерн» і «Техно».

Розкладна система має ряд конструктивних особливостей. Перш за все – це технологічні горизонтальні зазори. Нижній зазор між полотнами і підлогою складає 13 мм. Верхній видимий зазор між полотнами і фасадної дошкою становить 10 мм. В системі може бути тільки парна кількість полотен. Перше або «завісове» полотно завжди «вузьке», ширше половини інших полотен на 35 мм. Технологічний зазор між «завісним» полотном і коробкою в закритому стані становить 7-8 мм, а між останнім полотном і коробкою становить 3-5 мм. Фабрика «Грандвуд» комплектує дані системи тільки фурнітурою Hafele. Рекомендується установка даної системи майстрами фабрики «Грандвуд» або при їх консультаційному супроводі. Щоб порахувати вартість блоку складних дверей слід відкрити сторінку «Складні» двері і заповнити пропоновану таблицю, уважно читаючи рекомендації.
Максимальна довжина однієї складної системи становить 6 метрів. Двома «зустрічними» системами можна закрити портал до 12-ти метрів

Можлива розробка і виробництво індивідуальних розсувних систем, перегородок, шафів. З питання розробки індивідуальних замовлень слід звертатися в «відділ продажу дверей».

Вхідні двері «Грандвуд»

Фабрика «Грандвуд» виробляє вхідні двері, внутрішні шпоновані накладки яких абсолютно ідентичні міжкімнатним дверям. Зовнішні накладки даних дверей виконані в такому ж стилі, як і внутрішні двері, що робить вхідні двері «Грандвуд» гармонійними і затребуваними. Придбання вхідних дверей в комплекті з міжкімнатними стало нормою для покупців, які зупинили свій вибір на ТМ «Грандвуд». Більш детальна інформація представлена ​​на сайті grandwood.com.ua в розділі двері «Вхідні» двері. Рекомендується ретельно вивчити зміст всіх вкладок в даному розділі сайта.

Загальні відомості про продукцію «Грандвуд»

 1. Двері «Грандвуд» виробляються відповідно до ДСТУ Б.В. 2,6-99: 2009.
 2. Лінійні розміри і граничні відхилення відповідно до ДСТУ Б.В. 2,6-99: 2009.
 3. Гарантійний термін служби внутрішніх дверей при дотриманні вказівок з монтажу, експлуатації та догляду – 12 місяців з дня продажу згідно ДСТУ Б.В. 2,6-99: 2009.
 4. Підприємство-виробник залишає за собою право на внесення змін в конструкцію дверей, з метою поліпшення експлуатаційних якостей, без відображення в керівництві по експлуатації.
 5. На сайті фабрики і в поліграфічної продукції зображені дверні полотна розміром 800х2000 мм. У дверних полотнах інших розмірів пропорції дверних деталей можуть бути іншими! Дану інформацію слід доводити до покупця з метою уникнення непорозумінь. За додатковою інформацією звертатися до відділу продажу дверей.

Вказівки з монтажу

 1. Установка міжкімнатних дверей проводиться в зібраному вигляді (полотно навішене на коробку) на монтажну піну і кронштейни.
 2. Встановити дверний блок в отвір в єдиній вертикальній площині.
 3. За допомогою прокладок, клинів та будівельного рівня вивірити вертикальне положення стояків і горизонтальне – перемичок, порога і рівномірні зазори.
 4. Встановити розпірки, що перешкоджають деформації коробки при монтажі на піну.
 5. Не виймаючи клинів і розпірок, заповнити порожнини між стіною і коробкою монтажною піною.
 6. Витримати двері в такому стані до затвердіння піни (не менше 20 годин).
 7. Зняти розпірки, обрізати зайву піну, встановити лиштву.

Вказівки по эксплуатації і догляду

 1. Змазування шарнірних навісів пластичним мастилом не рідше одного разу на чотири місяці.
 2. Для збільшення терміну служби гумового ущільнювача рекомендується його протирання силіконовим маслом не рідше одного разу на чотири місяці.
 3. Поверхні, покриті лаковим складом, можуть митися звичайними миючими засобами, що не містять агресивних компонентів: розчинників, кислот та інших абразивних матеріалів. Інструментом для миття може служити м’яка поролонова губка.
 4. Категорично неприпустимо застосування твердих пристосувань (шкрябання з робочим покриттям з пластикового або металевого матеріалу) при чищенні.
 5. Не допускається контакт самого виробу і лакового покриття з наступними будівельними матеріалами: цементний розчин, алебастр, побілка, фарба, герметики, монтажна піна, розчинники і т.п. Якщо двері встановлені, а ремонт не закінчений, рекомендуємо двері щільно обмотати поліетиленом, а поліетилен зафіксувати скотчем.
 6. Для збільшення терміну служби і поліпшення зовнішнього вигляду покриттів рекомендується протирання їх меблевими полиролями.
 7. Двері, облицьовані шпоном, повинні експлуатуватися тільки всередині приміщення.
 8. Не допускається пряме попадання сонячних променів протягом тривалого часу.
 9. Не допускається експлуатація виробів поблизу відкритого вогню.
 10. Рекомендована відносна вологість повітря в приміщенні не більше 60%.
 11. Рекомендована температура повітря в приміщенні від +10 С до +25 С. Не допускається різкий перепад температур.
 12. При експлуатації виробу не допускаються подряпини і удари по покриттю, контакти з агресивними складами.
 13. Рекомендується установка упору для обмеження відкривання дверей для виключення ушкоджень поверхні дверей при відкриванні.анні.

Гарантійного ремонту не підлягають

 1. Вироби без документа, що підтверджує факт і дату придбання товару.
 2. Вироби з ушкодженнями механічного характеру внаслідок невідповідних умов транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.
 3. Вироби з ознаками самостійного ремонту.
 4. Вироби після злому.
 5. Вироби після прямого впливу вогню, води, вологи, довгого впливу прямих сонячних променів.
 6. Вироби, встановлені (змонтовані) з порушенням «Вказівок з монтажу».