ФАБРИКА ДВЕРЕЙ І МЕБЛІВ «ГРАНДВУД» – ЦЕ НОВИЙ ПРОЕКТ ПИЛИПЕЦЬ ГЕННАДІЯ І ЙОГО КОМАНДИ.

Формування команди Пилипець Геннадія почалося в далекому 1997 році з невеликого деревообробного цеху. До первинної переробки деревини в цеху швидко додалася просушка, потім зрощування деревини по довжині, потім по ширині і товщині, що дало можливість до розширення асортименту продукції, що випускається. Зростаючий обсяг випущених виробів привів до необхідності будівництва додаткових виробничих площ і так далі. В результаті динамічного зростання виробництва цех трансформувався в велику фабрику «Gоdwood» площею понад 7000 квадратних метрів. Фабрика виробляли меблеві щити, багатошарові балки, типові двері і різні погонажні вироби з деревини. Зміна в 2008-2010 роках специфіки ринку та інші обставини внесли корективи в роботу фабрики «Gоdwood» і в 2011 році Пилипець Геннадій і його команда завершують проект «Gоdwood» і створюють цікавий дверний проект – фабрику «Alberi» з незвичайною на той час колекцією модельних дверей. Вимоги ринку і смаки покупців постійно змінюються, що змушує виробників шукати нові продукти і рішення. Команда Пилипець Геннадія змінюється разом з ринком, розробляє нову колекцію дверних моделей, впроваджує технологічні нововведення, робить ребрендінг торгової марки, змінюючи «Alberi» на «Albi», розробляє і запускає програму виробництва меблів. Народжена в творчому пошуку ідея «Двері та меблі в єдиному стилі» прижилася і швидко росте, і їй стало тісно в рамках «Albi». Знову потрібно багато чого змінити. По суті фабрика «Grandwood» – це наступний якісний крок команди Пилипець Геннадія в виробництві дверей і меблів, з принципово новими підходами в роботі. Ми не чекаємо результату, вклавши інвестиції в проект, ми створюємо результат кожен день, розуміючи, що «успіх там, де професіонали досконально знають і добре роблять свою роботу». Надати покупцеві те, що йому потрібно сьогодні і завжди йти в ногу з часом – ось головне завдання виробника. Сподіваємося, що ми з цим завданням гідно справляємося і будемо справлятися завжди, а судить Вам, наш шановний покупець.

ПИЛИПЕЦЬ ГЕННАДІЙ

ІНФОРМАЦІЯ ПО ДВЕРЯХ

Фабрика Грандвуд виробляє великий асортимент міжкімнатних дверей. Велика частина з них – це шпоновані двері з євробруса. Міжкімнатні двері виробляються в двох стандартах висоти і чотирьох стандартах ширини. Крім того, майже всі моделі дверей можуть вироблятися і в нестандартних розмірах. Для більш детального ознайомлення з особливостями дверей «Грандвуд», слід перейти в інформаційний дверний розділ, натиснувши кнопку, розташовану нижче.

ІНФОРМАЦІЯ ПО МЕБЛЯМ

Головною особливістю меблів «Грандвуд» є її ідентичність по стилю і матеріалами з дверима фабрики. Пропонований фабрикою каталог типових модульних рішень для кухонь, прихожих, спалень, вітальнь і інших приміщень не догма, а базис для «варіацій тему». Зайшовши в інформаційний меблевий розділ, при натисканні на нижче розташовану кнопку, Ви зможете ознайомитися з інформацією про меблі, які виробляє фабрика Грандвуд, докладніше.

КЛУБ ГРАНДВУД

ВХІД В ЦЕЙ РОЗДІЛ САЙТУ МОЖЛИВИЙ ПРИ ВВЕДЕННІ КОДА, ЯКИЙ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗАТЕЛЕФОНУВАВШИ МЕНІ.
З ПОВАГОЮ, ПИЛИПЕЦЬ ГЕННАДІЙ.

Фабрика дверей і меблів «Грандвуд» виготовляє надійні товари за розумними цінами. В виробництві використовуються тільки якісні матеріали, тому що найвищим пріоритетом вважається виробництво якісної продукції. Завдяки цьому покупці отримують надійні меблі і двері, які прослужать їм довгі роки.

Виробники дверей в Україні – сайт.

Фабрика меблів «Грандвуд» на сайті надає своїм потенційним покупцям абсолютно всю необхідну інформацію за виробництво і товари. Сайт налаштований так, щоб було зручно знайти будь-яку дрібницю, навігація дуже проста і інтуїтивно зрозуміла. Почати варто з смужки з назвами сторінок, яка розміщена зверху будь-якої сторінки сайту.
Сайт поділений на розділи, в яких фабрика дверей і меблів представляє свої товари. У кожної серії, чи то меблів, чи дверей, фабрика меблів створила окрему сторінку, на якій є можливість знайти весь перелік доступної інформації.
На сторінці будь-якої дверної моделі фабрика меблів розмістила технічний опис моделі, установочні параметри, а також зображення всіх частин дверної коробки. Фабрика дверей і меблів «Грандвуд» дає можливість самостійно порахувати ціну перед оформленням замовлення. З цією метою на кожній сторінці фабрика меблів розмістила спеціальний калькулятор. В нього потрібно ввести бажані розміри, назви і кількість додаткових деталей, а всі розрахунки таблиця проведе автоматично. Там же фабрика дверей і меблів розмістила віртуальний стенд, на якому можливо оглянути вибрану модель дверей в інтер’єрі в різних кольорах.
В розділах меблі на сторінці кожної серії є інформація за виробництво і матеріали, з яких вони виготовлені, а також всі варіанти доступних меблевих модулів з цієї серії. Окрім великої фотографії модулів в інтер’єрі, можливо побачити варіанти кольорів різних видів матеріалів.
Фабрика дверей і меблів проводить продаж своїх товарів тільки через офіційних дилерів. В кожній області формується дилерська сітка з певної кількості магазинів. Кожного дилера ретельно перевіряють перед початком роботи і уважно за ним слідкують. Якщо дилера помітили в недобросовісності, то договір з ним фабрика розриває.

Виробництво дверей і меблів.

В виготовленні фабрика меблів «Грандвуд» використовує тільки якісні, ретельно дібрані матеріали. Виробництво фабрика меблів проводить за сучасними італійськими технологіями.
Фабрика забезпечує процес виробництва з використанням соснового євробрусу, столярної плити, листового МДФ, ДСП, шпону, поліакрилової фарби, сатинованого скла і скла «Лакобель». В основному вони складаються з натуральної сировини, участь штучних матеріалів зведена до мінімуму.
Виробництво дверей і меблів з застосуванням таких матеріалів дає можливість знизити кінцеву ціну на виріб. Але це не знижує експлуатаційні якості. Всі вони вологостійкі, з високими показниками жорсткості, не схильні до деформації. Такі моделі дверей і меблів прослужать своїм власникам довгі роки, не втрачаючи свого початкового вигляду.

Виробництво дверей – дещо о матеріалах.

Фабрика меблів використовує фурнітуру від німецької фірми Hafele. Ця фурнітура довела свою надійність за довгі роки використання по всьому світу. Вона працює безшумно, рідко ламається і виготовлена в цікавому дизайні.
Скло «Лакобель» виготовляє чеська фірма з такою ж назвою. Фабрика дверей і меблів використовує його в декоруванні різних моделей свого виробництва. Особливість цього скла в тому, що одна його сторона пофарбована, а інша – полірована по спеціальній методиці. Таке полірування дозволяє збільшити супротив механічним пошкодженням.
Поліакрилова фарба, яку використовують виробники дверей в Україні, абсолютно не токсична. Вона має багато переваг перед іншими фарбами, незважаючи на більшу ціну. Поліакрилові лаки і фарби швидко сохнуть, рівно лягають на будь-яку поверхню, дають однорідний насичений колір, після висихання перетворюються на стійке пружне покриття і не відшаровуються з часом.

Виробники дверей в Україні покупцям.

Фабрика підготувала своїм покупцям унікальну пропозицію – можливість купити меблі і міжкімнатні двері в квартиру або приватний будинок в єдиному стилі! В каталозі товарів фабрики представлені меблі в різні кімнати – вітальні, спальні, кухні, кабінети, дитячі. В кожному розділі є серії меблів з різним облицюванням. Також фабрика дверей і меблів пропонує дверні серії «Класік», «Модерн» і «Техно».
З серій різних розділів можливо підібрати меблі і міжкімнатні двері в єдиному стилі, з використанням однакових облицювальних матеріалів і кольорів. Також можна замовити вхідні квартирні двері з внутрішньою накладкою під міжкімнатні.
Виробники дверей в Україні переважно задирають ціни на вироби нестандартних розмірів. Фабрика створила цілий розділ нестандартних дверей, які обійдуться покупцю набагато дешевше. Можна вибрати висоту і ширину дверного полотна окремо, з кроком всього в 10 мм. В середньому по ринку націнка на нестандартні двері становить 20% на м², а у моделей з розділу «Нестандартні двері», які виготовляє фабрика дверей і меблів «Грандвуд» – всього 7,5% на м².
На сайті фабрики на кожній сторінці розміщений спеціальний калькулятор, на якому можна порахувати ціну вподобаної дверної моделі чи комбінації меблів до оформлення замовлення. Також там представлені всі варіанти оздоблення і кольорів, з яких можливо вибрати.
Фабрика проводить виробництво дверей і меблів з дотриманням всіх технологічних вимог, що дозволяє надавати покупцеві тільки якісну продукцію.